Lektorzy

 

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Daria Holub

Najważniejsze osiągnięcia:

Posiadacz Certyfikatu Cambridge English Language.
Honorowe wyróżnienia prac w światowych konkursach literatury, m.in.:
“International Essay Contest of the Goi Peace Foundation and UNESCO”
“International Schools Essay Competition and Debate of the Living Rainforest”
Publikacja jednej z prac na amerykańskiej stronie internetowej - http://worldpeace.org/blog/?p=5291

Wykształcenie:

ASPnet UNESCO specialized school 211 – Kijowska szkoła pojednania
specjalizacja: języki obce; j. angielski. General English, Business English, English & American Literature, Country study (The history of Great Britain and USA)

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UEK)
kierunek: Finanse i Rachunkowość
Financial English


Dlaczego pracuję w Leonardo School??

"Uwielbiam, kiedy mam możliwość podzielić się swoją wiedzą ze zdolnymi dzieciakami. Szczególnie lubię momenty, kiedy mogę zauważyć pierwsze, ale już dość pewne kroki dziecka w obcym mu świecie języka angielskiego. Maksymalnie staram się unikać relacji „nauczyciel-uczeń” i właśnie dlatego moje dzieci zawsze z chęcią i uśmiechem chodzą na lekcje, ponieważ co może być lepsze od nauki poprzez zabawę?" :)

Szymon Terczyński

Jestem Szymon i od ponad 3 lat rozwijam swoją pasję,która jest nauczanie.Nauka języka obcego to ekscytujący proces,dlatego cieszę się , że mogę być jego częścią i obserwować jak moi uczniowie czerpią z tego radość.

Wykształcenie:
Absolwent VIA University and College in Horsens;
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie , Corporate Finance and Accounting

Certyfikaty:
"Business Communication" course ,
"Effective organizational communication course"
Certyficate -course of English at advanced level with elements of writing (100 hours)
Certyficate “Camp Counselor with English Language“

Dlaczego pracuje w Leonardo School ?
Każdy człowiek powinien mieć jasno określony cel, moim jest przekazywanie wiedzy i pomoc w nauce języka angielskiego. Nie ma dla mnie nic lepszego niż praca w miłej atmosferze z cudownymi ludźmi oraz przekonanie, że spełniam swoje marzenia jako lektor języka angielskiego.

Magdalena Sondej

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Pracę z językiem z osobami w różnym przedziale wiekowym rozpoczęłam już jakiś czas temu. Szybko okazało się, że jest to coś, co sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że języki są moją pasją ponieważ poza angielskim znam również francuski i hiszpański. 
Prywatnie jestem osobą, która lubi spędzać czas aktywnie. Najszybciej i najlepiej regenruję się w górach, ale lubię wszelkiego rodzaju sport typu tenis czy basen. 

Katarzyna Gadzała

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończyłam psychologię stosowaną oraz filologię polską. Na co dzień pracuję w przedszkolu, gdzie, jako psycholog, zajmuję się wspomaganiem rozwoju dzieci z całościowym zaburzeniem rozwoju.
Jestem zwolenniczką nauki poprzez zabawę, wiem, że w pracy z dziećmi nie ma miejsca na nudę i sztywność. Praca z dziećmi, zarówno zdrowymi, jak i tymi z deficytami rozwojowymi to nie lada wyzwanie, ale jestem przekonana, że żadna inna praca nie daje takiej satysfakcji.
Moja przygoda z Leo Maniakiem rozpoczęła się w 2015 roku – właśnie wtedy po intensywnym szkoleniu zostałam trenerem metody Leo Maniak. Od tej pory staram się przekazywać wiedzę w sposób, który ma więcej wspólnego z dobrą zabawą niż ze szkolnym siedzeniem w ławkach.
Prywatnie jestem wielką fanką dobrej kawy i włoskiej kuchni. W wolnych chwilach chętnie sięgam po współczesną literaturę polską bądź wybieram aktywne spędzanie czasu – wtedy można mnie spotkać na siłowni.

Joanna Leja

Nauczanie to przede wszystkim pasja, wiem to z własnego doświadczenia. Od ponad 4 lat udzielam prywatnych lekcji angielskiego, ale to dzięki Leonardo School mam szansę prowadzić zajęcia metodą, którą dzieci wprost uwielbiają - uczenie się przez zabawę. Praca z Leo English daje szybkie efekty, a co za tym idzie, ogrom satysfakcji zarówno dla dzieci i rodziców, jak i samych lektorów.

Obecnie jestem studentką 5-go roku filologii angielskiej, specjalności tłumaczeniowej (poziom CPE; MA studies in English Philology, the Pedagogical University of Krakow. Specialisation: Translation Studies). Posiadam także certyfikat ukończenia kursu Business English (at the Bronisław Markiewicz State Higher School of Technology and Economics in Jarosław by Paweł Korpal, Ph.D.)