Lektorzy

 

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Daria Holub

Najważniejsze osiągnięcia:

Posiadacz Certyfikatu Cambridge English Language.
Honorowe wyróżnienia prac w światowych konkursach literatury, m.in.:
“International Essay Contest of the Goi Peace Foundation and UNESCO”
“International Schools Essay Competition and Debate of the Living Rainforest”
Publikacja jednej z prac na amerykańskiej stronie internetowej - http://worldpeace.org/blog/?p=5291

Wykształcenie:

ASPnet UNESCO specialized school 211 – Kijowska szkoła pojednania
specjalizacja: języki obce; j. angielski. General English, Business English, English & American Literature, Country study (The history of Great Britain and USA)

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UEK)
kierunek: Finanse i Rachunkowość
Financial English


Dlaczego pracuję w Leonardo School??

"Uwielbiam, kiedy mam możliwość podzielić się swoją wiedzą ze zdolnymi dzieciakami. Szczególnie lubię momenty, kiedy mogę zauważyć pierwsze, ale już dość pewne kroki dziecka w obcym mu świecie języka angielskiego. Maksymalnie staram się unikać relacji „nauczyciel-uczeń” i właśnie dlatego moje dzieci zawsze z chęcią i uśmiechem chodzą na lekcje, ponieważ co może być lepsze od nauki poprzez zabawę?" :)

Szymon Terczyński

Jestem Szymon i od ponad 3 lat rozwijam swoją pasję,która jest nauczanie.Nauka języka obcego to ekscytujący proces,dlatego cieszę się , że mogę być jego częścią i obserwować jak moi uczniowie czerpią z tego radość.

Wykształcenie:
Absolwent VIA University and College in Horsens;
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie , Corporate Finance and Accounting

Certyfikaty:
"Business Communication" course ,
"Effective organizational communication course"
Certyficate -course of English at advanced level with elements of writing (100 hours)
Certyficate “Camp Counselor with English Language“

Dlaczego pracuje w Leonardo School ?
Każdy człowiek powinien mieć jasno określony cel, moim jest przekazywanie wiedzy i pomoc w nauce języka angielskiego. Nie ma dla mnie nic lepszego niż praca w miłej atmosferze z cudownymi ludźmi oraz przekonanie, że spełniam swoje marzenia jako lektor języka angielskiego.

Magdalena Sondej

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Pracę z językiem z osobami w różnym przedziale wiekowym rozpoczęłam już jakiś czas temu. Szybko okazało się, że jest to coś, co sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że języki są moją pasją ponieważ poza angielskim znam również francuski i hiszpański. 
Prywatnie jestem osobą, która lubi spędzać czas aktywnie. Najszybciej i najlepiej regenruję się w górach, ale lubię wszelkiego rodzaju sport typu tenis czy basen. 

Katarzyna Gadzała

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończyłam psychologię stosowaną oraz filologię polską. Na co dzień pracuję w przedszkolu, gdzie, jako psycholog, zajmuję się wspomaganiem rozwoju dzieci z całościowym zaburzeniem rozwoju.
Jestem zwolenniczką nauki poprzez zabawę, wiem, że w pracy z dziećmi nie ma miejsca na nudę i sztywność. Praca z dziećmi, zarówno zdrowymi, jak i tymi z deficytami rozwojowymi to nie lada wyzwanie, ale jestem przekonana, że żadna inna praca nie daje takiej satysfakcji.
Moja przygoda z Leo Maniakiem rozpoczęła się w 2015 roku – właśnie wtedy po intensywnym szkoleniu zostałam trenerem metody Leo Maniak. Od tej pory staram się przekazywać wiedzę w sposób, który ma więcej wspólnego z dobrą zabawą niż ze szkolnym siedzeniem w ławkach.
Prywatnie jestem wielką fanką dobrej kawy i włoskiej kuchni. W wolnych chwilach chętnie sięgam po współczesną literaturę polską bądź wybieram aktywne spędzanie czasu – wtedy można mnie spotkać na siłowni.

Joanna Leja

Nauczanie to przede wszystkim pasja, wiem to z własnego doświadczenia. Od ponad 4 lat udzielam prywatnych lekcji angielskiego, ale to dzięki Leonardo School mam szansę prowadzić zajęcia metodą, którą dzieci wprost uwielbiają - uczenie się przez zabawę. Praca z Leo English daje szybkie efekty, a co za tym idzie, ogrom satysfakcji zarówno dla dzieci i rodziców, jak i samych lektorów.

Obecnie jestem studentką 5-go roku filologii angielskiej, specjalności tłumaczeniowej (poziom CPE; MA studies in English Philology, the Pedagogical University of Krakow. Specialisation: Translation Studies). Posiadam także certyfikat ukończenia kursu Business English (at the Bronisław Markiewicz State Higher School of Technology and Economics in Jarosław by Paweł Korpal, Ph.D.)

Martyna Awier

Nazywam się Martyna, jestem studentką filologii angielskiej (studia magisterskie) na Uniwersytecie Jagiellońskim (poziom CPE). Prywatnie uwielbiam podróże oraz język hiszpański. Nauka języków obcych jest moją pasją od dzieciństwa, staram się zarazić innych miłością do języków obcych.

Dlaczego pracuję w Leonardo School?

Moją pasją jest nauczanie, szczególnie uwielbiam pracę z dziećmi. Od 5 lat kształcę się w kierunku pedagogicznym, odbyłam praktyki nauczycielskie oraz pomagałam w nauce języka angielskiego. Przekazywanie innym wiedzy sprawia mi ogromną przyjemność, a największą nagrodą stanowią postępy moich uczniów w nauce. Entuzjazm dzieci, chęć nauki i ich dociekliwość daje mi ogromną energię i pozwala czerpać radość z nauczania.

Dyplomy:
Dyplom uzyskania przygotowania pedagogicznego do wykonywania zawodu nauczyciela
Certificate of completion of the Summer School of Law, in cooperation with the Michigan State University
The Certificate of Spanish, B2 (language course at the university of Carlos III, in Madrid.