Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Little Ones 1
09.30
10.15

10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Starters gr. II
15.30
16.15


Runners gr. I
17.00
18.00

Climbers gr. I
17.15
18.15

Leapers I
18.00
19.00


Climbers gr. II
15.45
16.45

Starters III
16.30
17.15

Runners gr. II
17.00
18.00
Starters gr. II
15.30
16.15


Climbers gr. II
15.45
16.45

Starters III
16.30
17.15

Runners gr. II
16.45
17.45

Pre-Starters IV
17.30
18.30

Maniak gr. I
17.30
19.30
16.00
17.00
Climbers gr. I
17.00
18.00

Runners gr. I
17.00
18.00

Starters gr. I
17.00
18.00
Flyers II
17.00
18.00
18.00
Leapers I
18.00
19.00

Flyers II
18.15
19.15
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Little Ones 1
09.30
10.15
10.00

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Pre-Starters IV
17.30
18.30
18.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Flyers II
17.00
18.00
18.00
Flyers II
18.15
19.15
19.00

Środa

Piątek

Godziny wydarzenia niedostępne
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
16.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Leapers I
18.00
19.00
Leapers I
18.00
19.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Starters III
16.30
17.15
Starters III
16.30
17.15
17.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Runners gr. II
16.45
17.45
17.00
Runners gr. II
17.00
18.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Climbers gr. II
15.45
16.45
Climbers gr. II
15.45
16.45
16.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Starters gr. II
15.30
16.15
Starters gr. II
15.30
16.15
16.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
17.00

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Maniak gr. I
17.30
19.30
18.00
19.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Runners gr. I
17.00
18.00
Runners gr. I
17.00
18.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Climbers gr. I
17.15
18.15
Climbers gr. I
17.00
18.00
18.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Starters gr. I
17.00
18.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
11.00

Sobota

Czcionki niedostępne!