Lektorzy

 

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Sylwia Bubula

Jestem studentką psychologii o specjalności edukacyjnej. Od początku wszystko kierowało mnie w stronę edukacji.

Przygodę z nauczaniem rozpoczęłam 4 lata temu, dołączając do wolontariatu "Akademia Przyszłości", gdzie pomagałam w nauce również języka angielskiego oraz w wydobywania potencjału, jaki jest w każdym dziecku. Całe życie uwielbiałam uczyć się języka angielskiego i zwracać uwagę na skuteczne metody jego przyswajania, ale najważniejsze dla mnie zawsze było przełamanie bariery w mówieniu - większość ludzi przez to nie komunikuje się w ogóle po angielsku, mimo dużej wiedzy. Od kilku lat udzielam korepetycji skupiając się na kreatywnych metodach nauczania z naciskiem na mówienie. Uwielbiam pracę z dziećmi, lubię widzieć ich zaskoczenie w różnych sytuacjach i szczerość w wypowiedziach. Największą satysfakcję dają dzieci, które chętnie współpracują.

Po ukończeniu kursu metodą Leo English stwierdzam, że jest ona doskonale przemyślana z psychologicznego punktu widzenia. Daje najlepsze możliwości rozwoju w obszarze nauki języka angielskiego, dlatego też z dużym entuzjazmem ją stosuje.

Szymon Terczyński

Jestem Szymon i od ponad 3 lat rozwijam swoją pasję,która jest nauczanie.Nauka języka obcego to ekscytujący proces,dlatego cieszę się , że mogę być jego częścią i obserwować jak moi uczniowie czerpią z tego radość.

Wykształcenie:
Absolwent VIA University and College in Horsens;
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie , Corporate Finance and Accounting

Certyfikaty:
"Business Communication" course ,
"Effective organizational communication course"
Certyficate -course of English at advanced level with elements of writing (100 hours)
Certyficate “Camp Counselor with English Language“

Dlaczego pracuje w Leonardo School ?
Każdy człowiek powinien mieć jasno określony cel, moim jest przekazywanie wiedzy i pomoc w nauce języka angielskiego. Nie ma dla mnie nic lepszego niż praca w miłej atmosferze z cudownymi ludźmi oraz przekonanie, że spełniam swoje marzenia jako lektor języka angielskiego.

Agnieszka Rojek

Cześć, jestem Agnieszka i jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalności pedagogicznej, obecnie studiuję również filologię hiszpańską. Języki to moja pasja, dlatego chciałabym tą pasją zarażać również najmłodszych. W pracy z dziećmi cieszy mnie ich zapał do nauki oraz to ile energii mogą wnieść w wykonywanie poleceń.

Dlaczego Leonardo?
Myślę, że to szkoła idealna dla dzieci, które są pełne zapału i chęci do nauki, a przy tym wnoszące wielkie pokłady energii. Cieszy mnie widok roześmianych twarzyczek i to jak szybko potrafią się uczyć.

Klaudia Lipko

Jestem licencjatem filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej i obecnie rozwijam swoją pasję do języków poprzez naukę języka koreańskiego. Nauka angielskiego od zawsze była dla mnie bardzo ważna i przynosiła dużo radości i właśnie takie podejście chciałabym przekazać swoim uczniom. Nauka angielskiego nigdy nie powinna się kojarzyć z siedzeniem długich godzin nad książką, lecz przede wszystkim z zabawą! Samo nauczanie sprawia mi dużo satysfakcji, gdy widzę jak dzieci z uśmiechem na ustach przyswajają nowe słownictwo i radośnie chwalą się nowo nabytymi umiejętnościami.

Dlaczego Leonardo?
Nasza metoda oparta jest przede wszystkim na zabawie, ale nie tylko! W Leonardo znajdziemy mnóstwo chwytliwych piosenek, których wprost nie da się zapomnieć; kolorowych animacji oraz ciekawych wyzwań artystycznych. Każde dziecko może odnaleźć tutaj coś, w czym radzi sobie najlepiej i rozwijać nie tylko swoje umiejętności językowe, ale również pasje.

Agata Fiema